Emre Belozoglu,sjajan igrač,sjajan tehničar,igrač kojeg bi svaki trener poželeo u ekipi,kreaticav,strelac...ali sve to samo kad mu se igra.

Juče je Emre dokazao koliko znači ekipi Newcastle-a jer je njegov(i Owen-ov) ulazak u 74.minutu meča preokrenuo meč i doneo prevagu na stranu Newcastle-a.

Sjajnim golom sa 25.metara i odličnom asistencijom(teledirigovanom loptom pogodio Owen-a u glavu),Emre je za 16.minuta koliko je proveo na terenu St.James' Park-u juče osvojio epitet igrača utakmice.

Emre:"Ja znam da me navijači Newcastle-a vole ali takodje oni znaju da i ja njih volim".

"Sjajno sam prihvaćen kada sam ulazio na teren a kada sam postigao gol ta veza izedju mene i njih je još više ojačana.Navijači su veoma važni i oni su nam juče pomogli da pobedimo".

"Ja sam veoma srećan u Newcastle-u,volim grad i volim ove navijače".

"Imao sam neke probleme ali sam razbistrio glavu i sada sam fokusiran na Newcastle United".

 

Drago nam je što Emre razmišlja na pravi način i njegovo jučerašnje ljubljenje dresa daje nam nadu da će on i ostati u Newcastle-u ali ga to i obavezuje da i na narednim mečevima pruža još bolje partije u istom tom crno-belom dresu koji je za nas SVETINJA . 

   

                            Emre ljubi crno-beli dres Newcastle-a